Fair trade káva

16. 5. 2013, 10:49

Fair trade kávaDvě anglická slůvka v doslovném překladu znamenají něco jako spravedlivý obchod. Ale v čem má být spravedlivý? A ke komu? Co si představit pod označením Fair trade káva? A týká se tato značka pouze kávy? Pojďme se na to podívat:


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Ranní káva

16. 8. 2012, 15:47

Ranní kávaKávu, alespoň většina z nás, nepije na žízeň. Nejedná se o zahnání potřeby organismu doplnit tekutiny. Pití kávy, to je rituál, pití kávy, to je společenská událost. Kávu pijeme s blízkými, kávu pijeme v určitý čas. Například ráno.


Luxusní káva

16. 8. 2012, 14:57

Luxusní kávaToužíte po skutečně luxusní kávě? Plná, výrazná chuť, nezaměnitelné a nezapomenutelné aroma, bohatá pěna... Jakou kávu si koupit, aby z ní vznikl takový nápoj? A jak kávu správně uvařit, připravit, servírovat? Jak docílit šálku luxusní kávy?


Pití kávy v těhotenství

16. 8. 2012, 14:57

Pití kávy v těhotenstvíČekáte miminko? Nebo někdo vám blízký? Nebo už máte děti za sebou? Prostě tušíte, že v době těhotenství žena řeší spoustu a spoustu otázek spojených nejen se stravováním, ale se způsobem života celkově. Všechny jistě nezodpovíme, ale co například pití kávy v těhotenství.


Káva prodej

16. 8. 2012, 14:56

Káva prodejProdej kávy. Představili jste si tržiště v nějakém tom skutečně exotickém cípu světa, stánky a u nich látkové pytle plné lesklých pražených kávových zrn. Všude spousta vůně, domorodci dokonce nabídnou malou ochutnávku. Romantika jak má být.


Bezkofeinová káva

16. 8. 2012, 14:56

Bezkofeinová kávaOvlivňuje pití kávy lidský organismus? A pokud ano, ovlivňuje ho v kladném slova smyslu, nebo nám lidem konzumace kávy spíše škodí? Měli bychom ji pít? Je bezkofeinová káva řešením? A vyrovná se bezkofeinová káva té klasické?


Druhy kávy a příprava

16. 8. 2012, 14:56

Druhy kávy a příprava"Co si dáte k pití?" "Kávu." Nebuďte sami proti sobě! Vybírejte! Vždyť druhů kávy a způsobů její přípravy je tolik! objednejte si kávu laté s horkou mléčnou pěnou posypanou skořicí! Nebo vás více láká kopeček husté šlehačky zalitý vaječným koňakem? Alžírská káva je tu pro vás!


Výroba kávy

16. 8. 2012, 14:56

Výroba kávyKáva to je fenomén. Už několik desítek, ba stovek let. Za tu dobu samozřejmě prošla i káva mnoha změnami, inovacemi. Kávu si dnes můžeme dopřát v opravdu nepočítaně rozličných podobách a úpravách. I proces výroby kávy se neustále posouvá.


Vaření kávy

16. 8. 2012, 14:56

Vaření kávyKáva - co si představíte při vyslovení tohoto slova? kávové plantáže, pytle plné upražených lesklých bobů, černou sypkou směs nebo snad už hotový horký nápoj? Káva prostě není jen tak! A to i co se týká postupů vaření kávy!


Káva Espresso

16. 8. 2012, 14:56

Káva EspressoDruhů káv je skutečně nepočítaně. A to i v případě, že nyní máme na mysli způsoby a varianty jejich přípravy, tedy vaření, dochucení. O odrůdách kávovníků, místech, kde se plantáže nacházejí, metodách pražení nemluvě. Espresso, turek, alžír, laté, ...


Prodej zrnkové kávy

16. 8. 2012, 14:55

Prodej zrnkové kávyJistě si všichni pamatujeme na časy, kdy se prodávala v podstatě jen káva zrnková. V obchodech byly umístěny samoobslužné mlýnky na kávu, kde jsme si zakoupenou kávu mohli semlít. Mnozí měli možná mlýnek na kávu přímo doma.


Káva Praha

16. 8. 2012, 14:55

Káva PrahaKáva, to zdaleka není jen nápoj. Na kávu chodíme, abychom se seznámili, probrali strasti i radosti života. Na kávu chodíme, abychom vyřešili pracovní záležitosti. Na kávu někoho zveme, abychom ho potěšili, odměnili, naznačili mu svou přízeň.


Zdravá káva

16. 8. 2012, 14:55

Zdravá kávaO vlivech kávy na lidský organismus toho bylo napsáno již velmi mnoho. Lékaři i vědci vedou neustálé spory o to, zda je káva zdravá nebo ne. Škodí nám pití kávy? Nebo nám naopak konzumace kávy může pomoci? Vše souvisí především s obsahem kofeinu v kávě.


Káva laté

16. 8. 2012, 14:55

Káva latéKáva se připravuje v nejrůznějších podobách. Asi každý milovník kávy má tu svou nejoblíbenější, nejlepší verzi. Někteří sice tvrdí, že pokud není černá, silná s bohatou pěnou, plným aroma a sedlinou na dně šálku, nejedná se o pravou kávu. Proč ale zavrhovat například kávu laté?


Káva Robusta

16. 8. 2012, 14:55

Káva RobustaPokud se ředíte mezi milovníky kávy, jistě tušíte odkud pochází káva nejkvalitnější, nejluxusnější. Jsou vám jistě známy i značky těch nejlepších káv na trhu. Ale co odrůdy kávy? Arabika? Nebo raději robusta? Nemusíte se stát botaniky, poradíme!


Káva Segafredo

16. 8. 2012, 14:54

Káva SegafredoLavazza, Illy, Segafredo, ... Značky těch nejkvalitnějších káv. Všichni je nejspíše znáte a především milujete. Chuť kávy Segafredo je prostě výborná, aroma zcela nezaměnitelné. Káva Segafredo je známá a oblíbená skutečně po celém světě.


Káva Arabica

16. 8. 2012, 14:54

Káva ArabicaNabídka kávy je v dnešní době prostě nekonečná. Zrnková, mletá, instantní rozpustná? Arabika, robusta, směs? Jaká káva je ta nejkvalitnější? Jakou vybrat, abyste si skutečně dopřáli tu nejlepší chuť a nejvoňavější aroma?


Zrnková káva Lavazza

16. 8. 2012, 14:54

Zrnková káva LavazzaVelmi často se v nabídkách kaváren, které nás lákají k jejich návštěvě, objevuje nápis připravujeme pravou italskou kávu, dejte si u nás pravou italskou kávu. Lavazza, zní to italsky, jistě. Ale může vlastně být káva skutečně italská?


Vídeňská káva

16. 8. 2012, 14:54

Vídeňská kávaČasto slýcháme nebo čteme v nabídkách kaváren, cukráren, restaurací, že nabízejí "pravou" italskou" kávu, "pravé" espresso, "pravou" vídeňskou kávu, "pravého" českého turka. Co se pod těmito pojmy skutečně skrývá? Jsou to nápoje opravdu "pravé"?


Pití kávy

16. 8. 2012, 14:42

Pití kávyPití kávy nemá za úkol zahnat naši žízeň. Tedy určitě to není úkol nejdůležitější nebo snad jediný, proč bychom kávu pili. Pití kávy je spojeno se společenskou událostí nebo například s určitým denním rituálem v našem životě.


Účinky kávy

3. 8. 2012, 13:49

Účinky kávyUž se děsíte, sotva jste si přečetli úvod? První dvě slova - účinky kávy. Už zase je to tu. O účincích kávy na lidský organismus toho bylo napsáno přece už tolik... Může nás ještě něco překvapit? Nebo dokonce potěšit? Ale samozřejmě!


Kvalitní matrace - 15 let na trhu | 25 tisíc spokojených zákazníků
Kvalitní matrace
Český výrobce matrací !!!
Infolinka a poradna: 773 125 007

25 tisíc spokojených zákazníků

Jsme na trhu již 15 let, naše matrace jsou výhradně českého výrobce, kompletně vyráběné v ČR. Nakupujte kvalitní české matrace s dopravou zdarma z našeho obchodu. Pokud nebudete spokojeni s nákupem, garantujeme vrácení peněz.

12 důvodů proč nakoupit u nás

 • Česká firma s tradicí
 • 15 let zkušeností na trhu
 • Vyrobeno v ČR
 • Vysoká kvalita matrací
 • Výroba matrací na míru
 • Doprava do ČR a SK zdarma
 • Široký sortiment zboží
 • Různé typy matrací
 • Garance vrácení peněz
 • 100% záruka kvality
 • Jsme jedním z nejlevnějších výrobců v ČR
 • Dlouhá životnost matrací

Nenašli jste co hledáte ?


Nejprodávanější matrace

Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA
Anatomický polštář ZDARMA

Matrace s dopravou zdarma

Nákup nové matrace je stresující, protože matrace nebývají levnou záležitostí. Jako přední prodejce na trhu jsme si toho vědomi a proto jsme pro naše zákazníky připravili spoustu výhod, aby s nákupem byli maximálně spokojeni. Z toho důvodu nabízíme dopravu zdarma po celé ČR a SK. Dovezeme vám matraci až k vašim dveřím a vy za to nezaplatíte ani korunu.

Levné & kvalitní matrace

Prodáváme levné a kvalitní matrace již 15 let a za tu dobu jsme měli více než 25 000 zákazníků. Prodejní čísla nejsou všechno, co nás zajímá. Jde nám především o lepší spaní pro všechny. Spánek je velmi důležitý pro vaše zdraví a pokud s ním máte nějaké problémy, může za to právě vaše matrace. Možná je na čase ji vyhodit a koupit si novou. Prohlédněte si naši nabídku levných a kvalitních matrací a nechte se inspirovat recenzemi spokojených zákazníků.

Matrace v akci

Nakupujte matrace v akci 1 + 1 zdarma. Koupíte jednu a druhou získáte zdarma! Tuto akci máme pouze na vybrané produkty a je časově omezená. Nenechte si ji ujít a kupte matrace v akci již dnes. V současné době nabízíme 1 + 1 např. na zdravotní matrace, které vyřeší vaše problémy se zády a dopřejí vám klidný spánek. U vybraných matrací vám k nákupu navíc dáme anatomický polštář zdarma. Matrace v akci jsou ideální způsob, jak si zajistit cenově dostupné kvalitní spaní.  

České matrace

Nakupujte od českého výrobce MPO. Všechny matrace prodáváme již 15 let. Patříme mezi přední prodejce a na trhu jsme jedni z nejlevnějších prodejců českých matrací. Klademe důraz na vysoký standard naší práce. Ať už si pořídíte matraci za 2 000 Kč nebo 10 000 Kč, získátu nejvyšší stupeň kvality zpracování. Vybírejte české matrace z obchodu s tradicí.

Zdravotní matrace

Bolí vás záda nebo klouby? Doktoři vám doporučují investovat do kvalitní zdravotní matrace? Obáváte se, že vás to bude stát hodně peněz? V našem obchodě najdete zdravotní matrace v akci 1 + 1 zdarma. Když koupíte jednu matraci, druhou získáte zdarma. Ceny jsou přijatelné a naše zdravotní matrace splňují nejpřísnější standardy pro maximální pohodlí. Zajistí vám ty nejlepší podmínky pro kvalitní spánek bez bolesti. Získejte tu nejvyšší kvalitu ověřenou certifikátem.

Oblíbené zdravotní matrace

Zvažujete koupi zdravotní matrace, ale nevíte jakou si vybrat? Doporučujeme vám prohlédnout si recenze zákazníků a věnovat pozornost specifikaci. U každé matrace uvádíme důvody, proč si ji vybrat. Díky tomu budete hned vědět, jestli je určitá zdravotní matrace vhodná i pro vás.

Mezi nejoblíbenější zdravotní matrace patří XENAVERONIKAELITAMEMORY COMFORT.

Všechny tyto matrace bývají často ve zvýhodněných nabídkách. Pokud nakoupíte včas, získáte tu nejlepší cenu na trhu!

Vybírejte podle města, kde bydlíte

Chci akce a slevy na email

Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail: info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.